Додаткові послуги

Порізка ДСП, ДВП, Стільниць.
ДСП-2,5грн м/п

Повідомте нам опис Ваших майбутніх меблів, ми зпроектуємо дизайн і підрахуємо вартість БЕЗКОШТОВНО.


Меблеві фасади

Наша компанія пропонує алюмінієві, акриловий пластик, МДФ плівкові, дерев’яні, скляні та інші.

Оздоблення плівкою ПВХ є найбільш простим за технологією виробництва і вигіднім за ціною, до того ж, плівка покращує також і експлуатаційні властивості плит МДФ, а це позначається позитивно на терміні служби фасаду для кухні, і надає великі дизайнерські можливості, так як рисунок на ній можна зробити самим незвичайним і індивідуальним.

 

МДФ фасади для кухні із пластику. Якщо ви мрієте про сучасну та яскраву кухню в стилі хай -тек з різнокольоровими чи глянцевим фасадом, то свій вибір можете зупинити на пластику. Ми пропонуємо найбагатшу колірну палітру, яка гарно підійде до кожного інтер’єру.

 

Пластикові фасади для кухні зносостійкі і довговічні, вони не вигоряють на сонці і не бояться тих чи інших змін температури.

 

Дерев’яні фасади для кухні прийнято вважати класичним варіантом. Вони не виходить ніколи з моди, а можливість сучасно оздобити дозволяють дерев’яній кухні бути комфортною по максимуму. Класичні кухні з дерева можуть мати велику кількість різних шафок , полиць і дверцят, а також велику кількість декоративних елементів.

 

• Окантовка для пластикових фасадів

Меблеві фасади в алюмінієвому профілі

Меблеві фасади в алюмінієвому профілі

• Меблеві фасади в алюмінієвому профілі можуть бути з різними наповнювачами: наповнювач-скло (просте, кольорове, рельєфне, декоративне), пластик на основі МДФ або ДСП довільної колірної гами. Основна перевага меблевих фасадів в алюмінієвому профілі – це металевий каркас, що забезпечує міцність фасаду і захист від вологи, і тому такі фасади користуються великим попитом.

•Алюміній – популярний матеріал. Він завжди надійно укріплений на поверхні і стійкий до подряпин. До того ж пластиковий фасад з алюмінієвою окантовкою відмінно поєднуються між собою.

 

Полівінілхлорид (ПВХ) – простий матеріал, має низьку вартість. Така окантовка володіє пластичністю, і установка на панель проводиться дуже легко. Мінусом ПВХ є його недовговічність, швидка зношуваність і часті відриви від основи при найменшому зачіплюванні.

 

• Пластикові фасади

Плюси у пластикового фасаду

Гарний зовнішній вигляд. Стійкість до різних ушкоджень, так як обробляється спеціальним просоченням, яка підвищує його механічну і хімічну міцність. Не «боїться» води, що вважається одним з головних вимог на кухні. Не втрачає своєї яскравості під дією ультрафіолетових променів. Тому кухня зберігає свій колір надовго. Швидко і легко миється. Можна використовувати будь-які чистячі засоби. Пластик стійкий до всього. Широкий вибір кольорової гами. Гарнітури з пластикового фасаду можна придбати практично будь-якого колориту.

 

Недоліки пластикових фасадів

До основних мінусів пластикових гарнітурів відносять: матову поверхню фасаду досить складно повністю очистити від забруднень; на глянсовому пластиці завжди залишаються відбитки від пальців; на стику окантовки і пластика з часом накопичується пил і бруд, який прибрати вельми складно. Вартість виробів з пластикового фасаду прямо залежить від матеріалу, з якого він зроблений. Тому кухонні гарнітури є як середні за ціною, так і досить високі.

 


 

Меблі на кухні з HPL пластику завжди будуть виглядати свіжо і привабливо. 

 

• ПЛАСТИК ASD

Компанія ASD займається виготовленням hpl пластиків з 1991 року. Вона є найбільшим турецьким виробником цих матеріалів. Різноманітність текстур пластика і прийнятна ціна привертають вітчизняних покупців. Розміри глянсових і матових декорів близькі до загальноприйнятих стандартів: 3 050 на 1300 мм. Товщина випускається пластика залежно від артикулу може становити від 0,6 до 0,9 мм.

Детальніше


• ПЛАСТИК PELILAM

Турецький виробник декору для меблів Pelilam випускає hpl пластик різних фактур і розмірів. У каталозі продукції представлені глянсові, матові, велюрові і шагреневі фактури. Товщина пластика становить 0,6-0,8 мм.

 Детальніше


• ПЛАСТИК GENTAS

Концерн GENTAS включає в себе 6 великих компаній, що спеціалізуються на виробництві окремих компонентів (деревних плит, виробів з металу, смол і клею).

 Детальніше


• ДЕРЕВ’ЯНІ ФАСАДИ

Колекція дерев’яних фасадів BRW

 Детальніше