Додаткові послуги

Порізка ДСП, ДВП, Стільниць.
ДСП-2,5грн м/п

Повідомте нам опис Ваших майбутніх меблів, ми зпроектуємо дизайн і підрахуємо вартість БЕЗКОШТОВНО.


Планування кухні

Корисні статті

00016Ремонт в кухні, справа завжди нелегка і навіть в деякій мірі, проблемна. В малий та тісний простір ми стараємось помістити массу речей, електроприлади, кухонні меблі, газову плитку, холодильник та інше. Багато задають собі питання,
що можна зробити, коли в кухні місця зовсім мало?

За рахунок чого можна збільшити простір на кухні, цікавить мабуть багатьох. Оскільки планування більшості вітчизняних квартир, мяко кажучи, залишає бажати кращого. Не дивлячись на маленьку площу кухні, багато господарів примудряються розмістити тут не тільки газову плитку, мийку та холодильник, а й меблі для кухні і навіть пральну машинку. При правильному плануванні проведення ремонту в кухні, а також при грамотному складанні дизайну інтер’єру цього невеликого приміщення, можна добитися дуже великих успіхів у створенні затишку, комфорту і в першу чергу, багатофункціональної кімнати.

Перше, на що необхідно звернути увагу при проведенні ремонту на кухні, це вікна. Віконні рами повинні бути виконані з якісного матеріалу, так як кухня є джерелом великої вологості.

Дуже важливо звернути увагу на правильність розміщення кухонних меблів. Приміром, фахівці не рекомендують розташовувати мийку біля газової плити. Відомо, що вода з вогнем є вічними ворогами, тобто не слід допускати попадання бризок на розпечену конфорку. Краще було б розмістити між мийкою і газовою плитою тумбочку або стіл. Надзвичайно популярно сьогодні використання навісних меблів.

Навісні шафи або підлогові меблі для кухні зможуть вмістити в себе все необхідне кухонне начиння. Фахівці рекомендують звертати увагу на використання якісної фурнітури, яка повинна бути зручна у використанні. Сьогоднішній ринок пропонує увазі споживача досить великий асортимент кухонної фурнітури.

Ще однією проблемою сучасної кухні є виступаючі водопровідні і газопровідні труби, що викликають масу незручностей. Зрозуміло, що «чіпати» їх не можна. Але їх можна запросто «прибрати» в гіпсокартонні конструкції або приховати кухонними меблями. Після таких маніпуляцій ніяка труба більше вам не зашкодить.